Mail Adresimiz

info@dakbilir.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt / 8:30 - 18:30

Aktueryal Danışmanlık ve Eğitim Hizmeti

  Şirketimiz; trafik kazası, iş kazası tazminat alacakları ve iş akdinin feshinden kaynaklı kıdem ve ihbar tazminatı alacaklarını hesaplamak, haksız fiil nedeniyle oluşan kusur ve maluliyet oranlarının belirlenmesi için hizmet veren bilirkişi danışmanlık kuruluşudur.

  • Tazminat Hesaplama

    Tazminatların hesaplanması ve hesaplama da kullanılan parametrelerden sakatlık ve kusur oranlarının belirlenmesi için profosyonel yönetim, alanında uzman aktüer hesap bilirkişi, kusur bilirkişi, adli tıp uzmanı ve danışmanlarıyla uzun yıllardır hizmet vermektedir.

  • Amacımız

    Haksız fiil nedeniyle ödenmesi gereken tazminatların hakkaniyete uygun şekilde belirlenmesi için ödemeyi alan ve ödeyecek kişilere en iyi şekilde faydalı olabilmek ve oluşan sakatlık ve kusur oranlarının mevzuata uygun şekilde belirlenmesi için yardımcı olmaktır.

  • Hizmet Hattımız

    Trafik kazası, iş kazası tazminat alacakları ve iş akdinin feshinden kaynaklı kıdem ve ihbar tazminatı hakkında bilgi almak için 0(212) 702 42 52 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Şirket Genel Bakışı


Sigorta sektöründe uzman ve deneyimli ekibiyle, yenilikçi, yaratıcı yaklaşım ile aktüeryal danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

762


DOSYA SAYISI

762


MUTLU MÜŞTERİ

162


EKİP ÇALIŞANI

81


İLDE ŞUBEMİZ

Dakbilir Aktüeryal Danışmanlık ve Eğitim Ekibi

Daha fazla bilgi almak için mail atın veya numaramızı arayın.